Kavos PUPA atsiradimo istorija

Kavos ženklui „Pupa“ atsirasti padėjo mūsų pastovūs klientai! Beje, jų dėka ryžomės atidaryti “Kavos Banko” kavines “Green Cafe”. Mums klientai sakė – sukuriate tokią gerą kavą namams, taip būtų gerai, kad ir kavinėse būtų galima išgerti geros kavos. Paklausėme ir padarėme – šiandien galime džiaugtis savo kavinių ištikimais klientais!

Screen Shot 2017 11 15 at 14.39.03

Ryžtis sukurti lietuvišką prekės kavos ženklą buvo nelengva. Išlįsdavo tarsi yla iš maišo abejonės –ar žmonės patikės lietuviška kava? Juk vynas – tarsi italų, prancūzų nuosavybė, gerus laikrodžius kuria šveicarai... Gilios kavos tradicijos priklauso italams.. Bet Italijoje irgi neauga kava! Tiesiog jie vieną dieną patikėjo, kad moka ir gali sukurti kavą savo šalies žmonėms!

Tai pagalvojome, kad mes turime 20 metų skrudinimo patirtį, žinome, kur auga geros kavos pupelės, suprantame, koks skonis patinka lietuviams - visada tuo domimės. Žmonės pamažu supranta, kaip svarbu žinoti, ką geri, kur ir kada tai pagaminta. Be to, mes lengvai pasiekiami ir esame Lietuvoje – žmonės visada galės mums pranešti apie kokybę. Mūsų kavinės – puiki kavos degustavimo vieta ir būdas gauti atgalinį ryšį. Taigi mes turime viską: klientų palaikymą, ryšius su kavos ūkiais, supratimą apie lietuvių mėgstamą kavos skonį, esame skrudinimo ekspertai ir dar turime gerą reputaciją prekybos centruose. Mums tik reikėjo sukurti skanią kavą. Ją testavo mūsų kavinių svečiai ir klientai – atsakymas TEIGIAMAS. Nusprendėme paleisti kavą į gyvenimą!

 

Screen Shot 2017 11 15 at 14.37.34

Ką reiškia pakuotės dizainas?


Išmintingai besišypsantis kavos augintojas simbolizuoja kavos auginimo patirtį – žinias ir paslaptis. O besišypsanti moteris simbolizuoja mūsų kaip lietuvių patirtį kavos skrudinimo etape.
Brazilijoje kava pradėta auginti 1720 metais, o mūsų skurdinimo patirtis – 20 metų. Dėl šiandienos technologijų nebereikia šimtmečių, kad pasiektum geriausią rezultatą.
Kadangi mes geriau pažįstame Lietuvos žmones, tai savo skrudinimo dėka galime paruošti tokią kavą, kuri labai patiktų lietuviui.

Kam patiks mūsų kava?

Visiems iki 100 metų, kam patinka skani švelni kava. Tikėtina, kad jūs lavinate skonį, mėgstate išbandyti naujoves, esate žingeidūs ir domitės pasauliu.

Kokius linkėjimus norėtume jums perduoti
Norime, kad ši kava būtų susijusi su džiaugsmo idėja! Tyrimais įrodyta, kad laikant šiltą puodelį ir geriant skanią kavą, gaminasi laimės hormonas! Netgi rekomenduojama susitaikant ar sprendžiant derybų klausimus gerti kavą, kad ji padėtų susitarti! Kodėl tai vyksta? Laimingi ir džiaugsminti žmonės yra atlaidesni, su jais lengviau susitarti.
Tikime, kad ,gerdami šią kavą, tapsite džiaugsmingesni!